Оперативна інформація 31.03, щодо стану Волноваського району

Дата: 01.04.2020 10:34
Кількість переглядів: 298

   За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації  надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

   Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:

   Станом на 01.04.2020 року медичними працівниками перевірно 75 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів. З них вже 28 громадян пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 47 осіб.

   Медики наголошують, якщо у вас симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів ви перебували у країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зверніться до сімейного лікаря.

   В районі розгорнуто тимчасовий пункт скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19

   За розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня створено медичну мобільну бригаду з проведення заборів зразків біологічних матеріалів.

   Волноваське районне управління ГУ Держпролспоживслужби з метою запобігання поширення вірусу COVID-19 здійснюють дезінфекцію адміністративних приміщень, закладів громадського призначення.  

   В медичних закладах району проведено навчання, що робити у випадку реєстрації Covid -19. Навчали всіх, хто може буде дотичний до ізоляції, приймання та лікування хворих. Це медики, епідеміологи, рятувальники, поліція та органи місцевої влади.

   Необхідно використовувати важливі заходи безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами ГРВІ, зберігати певну дистанцію, не перебувати у місцях великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

   Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких.

Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора