Новини

28 Червня, 2022 р., 11:05
   Шановні земляки!
28 Червня, 2022 р., 10:33
   Волноваська районна ради висловлює співчуття депутату Волноваскої районної ради 8 скликання Кодберг Людмилі Вадимівні  з приводу передчасної смерті матері Кодберг Олени Василівни. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…
23 Червня, 2022 р., 19:23
   23 червня голова Волноваської районної ради Сергій Демченко провів апаратну нараду на якій було обговорено виконання роботи за поточний тиждень та окреслені завдання на наступний.
17 Червня, 2022 р., 16:22
   17 червня 2022 року у режимі онлайн пройшла 10-та позачергова сесія Волноваської районної ради 8 скликання, у якій взяли участь 23 депутати районної ради.
16 Червня, 2022 р., 14:46
   16 червня Волонтерський центр при Луцькому національному технічному університеті, в межах фінансової підтримки Датської ради у справах біженців спільно з головою Волноваської районної ради  доправили до мешканців громад Волноваського району чергову гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та медичних наборів.
15 Червня, 2022 р., 15:34
   17 червня 2022 року об 11:00, за допомогою засобу телекомунікаційного зв'язку Zoom, відбудеться 10-та позачергова сесія Волноваської районної ради 8-го скликання.
08 Червня, 2022 р., 11:39
   1 червня голова Волноваської районної ради Сергій Демченко провів онлайн апаратну нараду з працівниками Волноваської районної ради. На нараді були підведені підсумки роботи районної ради за попередній місяць та намічений план роботи на червень. Обговорювались питання надання та доставки гуманітарної допомоги мешканцям Волноваського району, батальйону територіальної оборони Волноваського району. Районна рада всіляко сприяє залученню благодійних організацій, волонтерів до надання допомоги мешканцям Волноваського району. Під час наради, також, були розглянуті питання взаємодії з депутатами районної ради.
08 Червня, 2022 р., 11:38
   За сприяння голови Волноваської районної ради Сергія Демченка військовослужбовці ВСУ та батальйону територіальної оборони у Волноваському районі черговий раз отримали вкрай необхідні речі для виконання поставлених бойових завдань (сонячні панелі, акумуляторні батареї, аптечки НАТО, медикаменти та інше).   
08 Червня, 2022 р., 11:36
   Внутрішньо переміщені особи з Волноваського району, міста Лиман, Краматорськ Донецької області, що мешкають у м.Решетилівка Полтавської області отримали сьогодні гуманітарну допомогу ( продуктові набори, засоби гігієни та ін.) від ГО «ВОЛОНТЕРСЬКА СОТНЯ» завдяки сприянню голови Волноваської районної ради Сергія Демченка та керівника ГО «ВОЛОНТЕРСЬКА СОТНЯ» Олексія Гуляєва. Зараз вимушених переселенців, які мешкають у гуртожитках Решетилівського професійного аграрного ліцею вже налічується більше 180 осіб, серед яких 42 дитини.
08 Червня, 2022 р., 11:34
   29 квітня представники Волноваської районної ради взяли участь в онлайн нараді Української асоціації районних і обласних рад з актуальних питань діяльності районних рад, де обговорювались питання роботи районних рад та розглядався проєкт закону №7269. За результатами онлайн наради вирішено підготувати та підписати усіма головами районних рад України Звернення до Президента України та керівників депутатських фракцій і груп щодо підтримки Президента в його кроках та діях у боротьбі з російськими загарбниками. Були висловлені пропозиції щодо необхідності внесення змін у ст.10 ч.6 п.1 законопроєкту, який запропоновано викласти у новій редакції. Голова районної ради Демченко Сергій підтримав пропозиції колег.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора