Оперативна інформація, щодо стану Волноваського району

Дата: 05.05.2020 11:06
Кількість переглядів: 290

   За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації  надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

   Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:

   Станом на 05.05.2020 року, з 167 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів, вже 134 громадянина пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 33 особи. Наголошуємо, що не зафіксовано та не підтверджено жодного випадку коронавірусної інфекції на території Волноваського району.

   Нагадуємо, що кожен житель Волноваського району, який повернувся з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має повідомити адміністрацію КНП «Волноваській районний центр первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради» про своє повернення по телефону 0666030037. Прохання відповідально поставитися до самоізоляції протягом 14 днів та уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора