Оперативна інформація станом на 6 квітня

Дата: 06.04.2020 11:22
Кількість переглядів: 369

За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації  надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:

Станом на 06.04.2020 року медичними працівниками перевірно 85 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів. З них вже 54 громадянина пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 31 особа. Наголошуемо, що не зафіксовано та не підтверджено жодного випадку коронавірусної інфекції на території Волноваського району.

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Донецької облдержадміністрації від 02.04.2020 року № 4 створено «Гарячу лінію» лінію облдержадміністрації з метою інформування та надання роз’яснень щодо поточної ситуації в області, яка пов’язана із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Режим роботи лінії з 09 до 18 години. Звернутись можна за телефоном: 0800408911.

Наразі важливо бути свідомими та відповідальними. Дотримуйтесь правил особистої гігієни та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора