Волноваська районна рада
Волноваський район, Донецька область

Оперативна інформація, щодо стану Волноваського району

Переглядів: 159

   За повідомленням районного оперативного штабу з питань ліквідації  надзвичайної ситуації та запобігання занесенню та поширенню на території Волноваського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

   Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом у Волноваському районі:

   Станом на 06.05.2020 року, з 173 осіб, які прибули до району з епідемічно небезпечних країн, та інших регіонів, вже 134 громадянина пройшли карантинні обмеження та період самоізоляції. На теперішній час на карантині та самоізоляції знаходяться 39 осіб  з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електроних послуг. Наголошуемо, що не зафіксовано та не підтверджено жодного випадку коронавірусної інфекції на території Волноваського району.

   В ході роботи оперативного штабу розглянуто питання щодо забезпечення публічного порядку та безпеку дорожнього руху під час травневих свят силами та засобами Волноваського відділу поліції ГУ НП в Донецької області.

   Звертаємося до вас зберігати спокій та дотримуватись карантинних заходів під час святкових днів. Без потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця. Бережіть себе та своїх близьких!

« повернутися до списку новин