Волноваська районна рада
Волноваський район, Донецька область

Свято до Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 113

5 грудня 2019 року у великій залі адміністративної будівлі районної ради відбувся урочистий захід присвячений Дню місцевого самоврядування.

   Голова Волноваської районної ради Валерій Дмитрович Лубінець, разом з в.о. голови райдержадміністрації Ольгою Людвігівною Сидоренко та помічниками народного депутата Дмитра Валерійовича Лубінця висловили свої найщиріші вітання до свята та вдячність депутатам районної ради 7-го скликання і головам сільських та селищних рад за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну, працю в органах місцевого самоврядування у Волноваському районі.

   В ході розважальної програми свої вітання в піснях виразили: народний вокальний ансамбль «Зоряна перлина», вокальний ансамбль «Перистерія», солістки Ліза Перебайло та Валентина Василенко.

   Шановні депутати Волноваської районної ради 7-го скликання, голови та трудові колективи селищних і сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування, бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, миру щастя, добра, натхнення, мужності та нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці!

« повернутися до списку новин