День Соборності України!
Дата: 22.01.2021 16:51
Кількість переглядів: 259
Шановні жителі Волноваського району!
Сьогодні, 22 січня ми святкуємо День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня соборності України!
Бажаємо кожному жителю району міцного здоров'я, миру, злагоди, сил, натхнення та нових досягнень на благо рідної Батьківщини!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/24162612/92bb1202ceaa20f6ca6616dc67957145.jpg)