Е-Декларування

Дата: 22.03.2021 15:26
Кількість переглядів: 233

   Підпунктом б пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», депутати місцевих рад визначені суб'єктами декларування.

   Пунктом 1 статті 45 цього ж Закону,суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 01 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

   Несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.

   Враховуючи вищевикладені норми, депутатам  Волноваської районної ради необхідно подати до
01 квітня 2021 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобі-гання корупції (https://portal.nazk.gov.ua) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2020 рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора