Зі святом! Днем державної служби!

Дата: 23.06.2021 08:50
Кількість переглядів: 201

Шановні державні службовці!

   Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби України!

   Вірно та чесно служити своїй державі в ім’я її процвітання для кожного, хто присвятив себе цій справі, завжди було і повинно бути почесним обов’язком.

   Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за свою самовіддану працю. Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з другого – несуть подвійну відповідальність за добробут та майбутнє свого народу!

   Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, патріотизму, принциповості та сумління значною мірою залежать благополуччя українців та імідж нашої держави.

   Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.  Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно та чесно служити державі.

   Бажаємо Вам терпіння та витримки у всіх життєвих випробуваннях, міцного здоров`я, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!

   Міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора