Фонд профінансував державні одноразові допомоги для двох сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Дата: 30.06.2021 15:05
Кількість переглядів: 194

Для родин двох медичних працівників, які померли внаслідок інфікуваннякоронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 3,28 млн гривень.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень профінансовано для сім’ї лікаря-педіатра з Херсонської області.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень профінансовано для лікаря-хірурга з Черкаської області.

Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин 136 медичних працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги становить 750 розмірів прожиткового мінімуму, який діє станом на 01 січня календарного року, у якому стався страховий випадок. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора