Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для шести сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 30.06.2021 15:06
Кількість переглядів: 159

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 1 мільйон 347 тисяч 400 гривень членам сімей шести працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень сьогодні профінансовано для сімей головного лікаря, лікаря загальної практики – сімейної медицини та сімейного лікаря із Закарпатської області, лікаря-пульмонолога з Житомирської області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей молодшої медичної сестри з Хмельницької області, лікаря-терапевта з Донецької області.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 15 червня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 122 працівників.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Звертаємо увагу, що після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора