Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для 12 сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 29.07.2021 14:25
Кількість переглядів: 149

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 2 мільйони 694 тисячі 800 гривень членам сімей 12 працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей сімейного лікаря із Запорізької області, медичної сестри з Івано-Франківської області, сімейного лікаря з Миколаївської області, сімейного лікаря з Полтавської області, медичної сестри з Харківської області, лікаря з медицини невідкладних станів з Херсонської області, водія з Чернівецької області і лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-інфекціоніста із Запорізької області, лікаря-лаборанта-імунолога з Івано-Франківської області, сімейного лікаря з Миколаївської області і медичної сестри з Києва.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 26 липня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 146 працівників.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку. З 01 грудня 2020 року розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб планово збільшився з 2 197 гривень до 2 270 гривень, відповідно зросли пов’язані із ним страхові виплати.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора