Вітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України!

Дата: 20.08.2021 13:53
Кількість переглядів: 165

Шановні мешканці Волноваського району!

 

         Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!
День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

          У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.

          За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.

           Бажаю  всім миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни! Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших попередників, які працею, здоров'ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

            Зі святом вас, дорогі українці!

 

З повагою,

Голова Волноваської районної ради                                                Сергій ДЕМЧЕНКО

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора