Вітання голови Волноваської районної ради з Днем незалежності України

Дата: 20.08.2021 13:56
Кількість переглядів: 165

Дорогі мої  земляки, мешканці Волноваського району!


        З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України  прийміть найсердечніше вітання і побажання.

      Народ України святкує вже 30  річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

   Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї .Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її.

   Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння та  толерантність. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міст району, області та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!

   Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

  З святом Вас!

З повагою,Фото без опису

голова Волноваської районної ради                                        Сергій ДЕМЧЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора