ФССУ профінансував державні допомоги 3 медикам, яким встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 02.09.2021 13:48
Кількість переглядів: 154

   Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати для трьох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 2,16 млн гривень.

Допомогу у розмірі 794 тисячі 500 гривень профінансовано для завідувача терапевтичним відділенням з Києва. Медику встановлено ІІ групу інвалідності.

Допомогу у розмірі 681 тисяча гривень профінансовано для лікаря-невролога з Харківської області і лікаря-інфекціоніста з Чернігівської області. Медикам встановлено ІІІ групу інвалідності.

   Допомоги перераховано Фондом 28 серпня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунки медичних працівників упродовж декількох банківських днів.

   Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 21 одноразову страхову виплату за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

   Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора