ФССУ профінансував державні допомоги 2 медикам, яким встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 07.09.2021 15:12
Кількість переглядів: 157

Сьогодні Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати для двох медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, на загальну суму 1,48 млн гривень.

Допомогу у розмірі 794 тисячі 500 гривень профінансовано для завідувача приймальним відділенням з Запорізької області. Медику встановлено ІІ групу інвалідності.

Допомогу у розмірі 681 тисяча гривень профінансовано для лікаря ортопеда-травматолога з Одеської області. Медику встановлено ІІІ групу інвалідності.

Допомоги перераховано Фондом сьогодні, 31 серпня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунки медичних працівників упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 23 одноразові страхові виплати за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора