ФССУ профінансував державні допомоги 6 медикам, яким встановлена інвалідність внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 16.09.2021 16:15
Кількість переглядів: 145

Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати для шести медичних працівників, яким було встановлено групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 908 тисяч гривень профінансовано для завідувача хірургічного відділення з Донецької області і лікаря-отоларинголога з Київської області. Медикам встановлено І групу інвалідності.

Допомогу у розмірі 681 тисяча гривень профінансовано для сімейного лікаря з Донецької області, фельдшера з медицини невідкладних станів і лікаря-ендоскопіста з Івано-Франківської області, а також лікаря-терапевта з Сумської області. Медикам встановлено ІІІ групу інвалідності.

Допомоги перераховано Фондом за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунки медичних працівників упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 29 одноразових страхових виплат за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора