Фонд профінансував одноразову допомогу за кошти ФССУ для сім'ї медика, який помер внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 08.11.2021 10:42
Кількість переглядів: 127

Сьогодні Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразової допомоги за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням для сім’ї завідувача пологового відділення з Чернівецької області, який помер внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19. Розмір допомоги склав 219 тисяч 700 гривень.

Перерахування здійснено Фондом сьогодні, 28 жовтня. Кошти надійдуть на рахунок родини упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 168 працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора