Фонд профінансував одноразові допомоги за кошти ФССУ для 5 сімей, чиї рідні померли внаслідок профхвороби на COVID-19

Дата: 23.12.2021 12:51
Кількість переглядів: 168

21 грудня Фонд соціального страхування України здійснив фінансування одноразових допомог за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням на загальну суму 1,1 млн гривень членам сімей п’яти працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Допомогу у розмірі 237 тисяч 900 гривень профінансовано для сім’ї акушера з Рівненської області.

Допомогу у розмірі 227 тисяч гривень профінансовано для сімей медичної сестри з Львівської області та медичної сестри з Черкаської області.

Допомогу у розмірі 219 тисяч 700 гривень профінансовано для сімей лікаря-гематолога з Вінницької області та лікаря-хірурга з Житомирської області.

Перерахування здійснено Фондом 21 грудня. Кошти надійдуть на рахунки сімей упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом ФССУ профінансував надання одноразової допомоги за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування для родин 179 працівника.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги від Фонду становить 100 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на момент настання страхового випадку.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора