Фонд профінансував державні одноразові допомоги для 2 сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Дата: 23.12.2021 12:52
Кількість переглядів: 136

Для родин двох медичних працівників, які померли внаслідок інфікуваннякоронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України 21 грудня профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 3,4 млн гривень.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень профінансовано для родин сімейного лікаря з Житомирської області та медичної сестри із Запорізької області.

Допомоги перераховані Фондом 21 грудня. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом станом на 21 грудня ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин 189 медичних працівників.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги становить 750 розмірів прожиткового мінімуму, який діє станом на 01 січня календарного року, у якому стався страховий випадок.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора