До уваги державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування та депутатів районної ради!

Дата: 10.01.2024 11:54
Кількість переглядів: 93

Не баріться із поданням декларацій та документів на спецперевірку! До кінця кампанії декларування за 2021, 2022 звітні періоди залишився всього 21 день!  
 
До 31 січня 2024 року декларанти мають встигнути подати декларації за 2021, 2022 звітні періоди.📍Детальніше про це за посиланням (https://wiki.nazk.gov.ua/6107/) 
 
З жовтня 2023 року відновлено також спеціальні перевірки. Особи, призначені на посади у період дії воєнного стану, для проведення спеціальної перевірки мають подати усі необхідні документи не пізніше 31 січня 2024 року (у разі неподання документів у цей строк особа підлягає звільненню з посади). Докладно про відновлення та строки проведення спецперевірок за посиланням. (https://cutt.ly/TwGFQdCJ) 
 
📨Радимо також скористатися функцією “Дані для декларації”, (https://cutt.ly/1wGFE6mc) яка може суттєво полегшити збір інформації про об’єкти нерухомості, транспортні засоби доходи тощо. 
 
У разі виникнення інших питань стосовно декларування рекомендуємо скористатись роз’ясненнями у Базі знань НАЗК, (https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/) або звернутись до уповноваженого підрозділу (особи) з питань запобігання та виявлення корупції, утвореного (визначеної) в установі, де Ви працюєте, або органі, до сфери управління / підпорядкування якого належить установа. 
 
#декларуванняФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора